Ayrı Dünyalar ( Ouistreham ) Nasıl Bir Film ? Konusu Nedir ? Fragmanı İzle

Between Two Worlds / Ayrı Dünyalar yazar ve yönetmen Emmanuel Carrère ellerinden çıkma harika bir sosyal adaletsizlik ve kimlik eleştirisi filmi. Filmle ilgili bir şey bilmeden gidenler inanılmaz keyif alacakları, bir parça şaşıracakları ve yine Juliette Binoche’un oyunculuk performansını takdir edecekleri bir film izleyecekler.

21 Ocak 2022 tarihinde sinemalarda gösterime giren film 1 saat 46 dakika sürüyor ve Dram türünde yer alıyor. Juliette Binoche, Hélène Lambert ve Léa Carne öne çıkan oyuncular arasında yer alıyor. Film izleyenlerinden 6,4 imdb puanı topladı.

Ayrı Dünyalar ( Ouistreham ) konusu
Ayrı Dünyalar, yazacağı kitap için başka bir kimliğe bürünen bir yazarın hikayesini konu ediyor. Yazar Marianne Winckler, sosyal adaletsizlik ve gelecek kaygısıyla ilgili bir kitap yazmayı planlar. Kitabı için araştırma yapmak isteyen Marianne, kimliğini gizleyerek Fransa’nın kuzeyine gider ve temizlik işçiliği yapan kadınların arasına katılır. Bu sayede geçim kaygısını bizzat deneyimleyen Marianne, kadınlar arasında dayanışmanın gücüne şahit olur. Ancak gerçekler ortaya çıktığında aralarındaki güven sarsılacak mıdır?

Filmin Fragmanı

Gösterim Tarihi : 21 Ocak 2022 Sinemada
Süre : 1s 46dk
Tür : Dram
Yönetmen Emmanuel Carrère
Senarist Emmanuel Carrère, Hélène Devynck
Oyuncular: Juliette Binoche, Hélène Lambert, Léa Carne

Karakterleri

Hélène Lambert – Chrystèle
Louise Pociecka – Louise
Steve Papagiannis – Steve
Aude Ruyter – Lucie
Juliette Binoche – Marianne Winckler
Jérémy Lechevallier – Eric
Kévin Maspimby – Kévin
Faïçal Zoua – Faïçal
Arnaud Duval – M. Mathieu
Didier Pupin – Cédric
Léa Carne – Marilou
Nathalie Lecornu – Nathalie

Diğer film tanıtımlarımızı buradan bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku