Cem Yılmaz’dan Yeni Film: Galata Canavarı

Usta komedyen Cem Yılmaz verdiği uzun arayı yaptığı ard arda filmler ve şovlarla kapatmaya başlıyor. Erşan Kuneri filmi için adeta artık gün sayan Cem Yılmaz , son yaptığı stand up gösterisinin yayın haklarını da yılbaşı gecesi için Netflix ‘e satmış ve bunu kendi hesabından duyurmuştu. ( İlgili Haber Burada ) Cem Yılmaz yılın son günlerine girdiğimiz şu günlerde bir son dakika bombası daha patlattı ve Galata Canavarı ismindeki yeni sinema projesini paylaştı. Ünlü oyuncunun yeni filmi kısa sürede binlerce yorum almayı başarırken, filmin Yahşi Batı’ya gönderme yapacağı düşünülüyor.

Ünlü oyuncu ve komedyen Cem Yılmaz yeni bir sinema filmi projesiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Cem Yılmaz’ın kendi sosyal medya hesaplarından paylaşılan film, özellikle 2010 yılında çıkış yapan Yahşi Batı’nın devamı olabilir.

Ünlü komedye yeni sinema projesini sosyal medya hesabı üzerinden açıkladı. Yeni filminin Türkçe ve İngilizce afişlerini paylaşan Yılmaz, filmin isminin “Galata Canavarı” olduğunu söyledi.

 

Cem Yılmaz filmin afişini paylaştığı ilk tweette, “Oldu olacak 2023’te izleyeceğimiz filmi de duyurayım tam olsun!” ifadelerine yer verdi. Filmin “Galata Monster” isimli İngilizce afişini de yayınlayan komedyen, uluslararası film arenasında da ses getirmek istiyor.

Galata Canavarı konusu ne şeklinde birçok soru şimdiden sosyal medya gündemine oturmuşken, filmin konusunun henüz bilinmediğini belirtelim. Yalnızca afişte, “İstanbul’u allak bullak eden sanaatkar cinayetlerinin hikayesi” ibaresi yer aldığı için pek çok kişi Yahşi Batı filmine dikkat çekti.

Galata Canavarı çıkış tarihinin 2023 olacağını hatırlatmak gerekiyor.

Sosyal medyada ortaya çıkan bazı iddialar film ile ilgili merakları şimdiden artırmayı başarıyor. Galata Canavarı’nın, 2010 yılında vizyona giren Yahşi Batı filminin devam filmi olabileceği ve Aziz Vefa isimli karakterin İstanbul’daki maceralarını ele alabileceği belirtiliyor.

Ünlü oyuncu Cem Yılmaz 2019 yılında yaptığı bir açıklamada, Yahşi Batı’nın devam filmlerinin hikayesi üzerinde çalıştığını, ancak bir film çekme projesinin olmadığını söylemişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku