Hep Yek 4: Bela Okuma Altan Konusu Ve Fragmanı

7 den 77 ye herkesin beğenisini kazanan Hep yek filminin devam serisi olan Hep Yek 4: Bela Okuma Altan  filmi 15 Ekim 2021 de sinemada vizyona girecek. Komedi sevenlere  hitap eden yerli yapım olan filmin başrolünde İnan Ulaş Torun, Önder Açıkbaş, Yıldırım Memişoğlu oynuyor. Ayrıca usta komedyen Şafak Sezer de serinin bu filminde karşımıza çıkıyor. Yönetmenliğini Özgür Bakar ın yaptığı filmin senaristliğini Bilal Kalyoncu ve Özgür Bakar paylaşıyor.

Hep Yek 4: Bela Okuma Altan filmi konusu
Beladan uzak duramayan Altan ve isim benzerliğiyle mevzuya dahil olan Gürkan, bu sefer daha büyük bir bela olan Ali Kaptan’a bulaşır. Şeytan’ın yeryüzündeki gölgesi olarak nam salan Ali Kaptan’ın kendisine has işkence yöntemleri vardır. Başına gelen olaylardan sıyrılmaya çalışan ikili, uçkur belasına kendilerini daha beter durumların içinde bulur. Ali Kaptan’a hayatları pahasına borçlanan ikiliyi, Gürkan’ın aşiret reisi olan dayısı Ferruh kurtarmaya çalışacaktır.

Gösterim Tarihi : 15 Ekim 2021 Sinemada 
Türü : Komedi
Yönetmen : Özgür Bakar
Senarist :Bilal Kalyoncu, Özgür Bakar
Oyuncular: İnan Ulaş Torun, Önder Açıkbaş, Yıldırım Memişoğlu
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku