In The Tall Grass Filmi Nasıl Bir Film ? İzlenir mi ? Konusu Ne ?

Korku ve gerilim filminden hoşlananlar için ve de film izlemeye bolca vakti olanlar için güzel bir film önericez bu yazıda. Özellikle fragmanı izlediğinizde ben bunu kesin izlemeliyim diyeceğiniz bir film. Bir de senaristte Stephen King Adını duyunca insanın merak ve beklentisi de bir o kadar artıyor. Lafı çok uzatmadan filmimize kısaca değinip film hakkında sizleri bilgilendirelim.

In The Tall Grass filminde gerilim filmin daha ilk sahneleri ile başlıyor. Başta karı koca sandığınız ama daha sonrasında abi kardeş olduklarını öğrendiğiniz bir çift ile sahne başlıyor. Eski terk edilmiş bir kilise karşısında duruyorlar ve Uzuuuunnnn Otlarla kaplı bir tarladan yardım isteyen bir çocuk sesi duyuluyor. Bu dakikadan sonra da kahramanlarımız otlar arasına dalarak küçük cocuğa ulaşmayı amaçlıyor. Ama işte film bu yaa… Bu o kadar da kolay olmuyor. Olaylar bu dakikadan sonra tamamen karmaşık bir hal almaya başlıyor. Tarlaya girenler kayboluyor , yön bulmak imkansız hale geliyor , e tabiki teknolojik aletler çalışmıyor falan filan bu da gerilime yol açıyor. Bir de olaya mistik bir hava katalım deyip filmin ortasına kaya gibi kayayı dikmişler. Taşa dokunan kendinden geçip tuhaf tuhaf triplere giriyorlar. Yön bulmanın kaybolması , Telefonların çalışmaması ve gizemli kayayı az bulmuş olacaklar ki bir de tekrar eden zaman döngüsünü filme eklemeyi uygun bulmuşlar filme. Sonuç karban çorban bir hal almış. En son yönetmen de nasıl bitireceğini bilememiş ve saçma bir son bulmuş. Filmi izlediğinizde kesinlikle konu ve ilerleyiş bakımından daha iyi bir sonu hakketini söyleyeceksiniz.

Filmde bir çok bilinmeyen bir araya geldiği için beyin yakan sahneler var. Tam olarak hiç birşey yerine oturmuyor. Yine de acaba ne olacak diye diye filmin sonuna geliyorsunuz. Boş vakti olanlar için doğru düzgün bir konu olmasa da bir çırpıda açayım izleyim diyebileceğiniz bir film.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku