Kadavra (The Possession of Hannah Grace) Filmi Nasıl ? Konusu Nedir ? Fragmanı İzle

Korku , gizem ve gerilim türünden hoşlanan Netflix kullanıcıları müjde gibi bir film tanıtımı var bu yazımızda. Kadavra ( The Possession of Hannah Grace ) isimli film 30 Kasım 2018’de vizyona giren ABD yapımı film 16 Aralık 2021’de Netflix te gösterime girecek. Filmin yönetmenliğini Diederik van Rooijen üstlenirken, senaryosunu Brian Sieve kaleme aldı. Toplam 1 saat 26 dakikadan oluşan film, korku, gizem ve gerilim türünde yer alıyor.

Film IMDb‘de 21 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 5,2′lik puana sahip oldu. Vasat denebilecek bir puana sahip olsa da ilgi çekici ve gerilim sahneleri yüksek olan bu filmin beklentilerinizi karşılayacağınızı düşünüyoruz.

Filmin konusuna gelirsek , Genç bir kadın olan Megan Reed, eski bir polistir. Çok sevdiği mesleğini ardında bırakmış olmasının sebebi ise geçmişte mücadele etmek zorunda kaldığı ağır madde bağımlılığıdır. Rehabilitasyona giren ve aylarca sarfedilen emeğin ardından kendini toparlamayı başaran Megan, artık bağımlılığından kurtulduğu hastanenin geceyarısı vardiyasında bekçi olarak çalışmaktadır. Megan işe başladıktan bir süre sonra hastane morguna vahşice öldürülmüş bir kadın cesedi getirilir. Bu ceset bir şeytan çıkarma ayininde hayatını kaybeden Hannah Grace’e aittir. Cesedin gelişiyle birlikte garip ve ürpertici deneyimler yaşamaya başlayan Megan, parçalanmış olan bedenin acımasız bir şeytani güç tarafından ele geçirilmiş olabileceğinden şüphelenmeye başlar. Kilit altındaki binada tek başına olan genç kadın, hayatta kalabilmek için tüm gücünü kullanmak zorunda kalır.

Kadavra oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Shay Mitchell, Grey Damon, Kirby Johnson, Nick Thune, Stana Katic ve Louis Herthum gibi isimler yer alıyor.

Shay Mitchell – Megan Reed
Grey Damon – Andrew Kurtz
Kirby Johnson – Hannah Grace / Cadaver
Nick Thune – Randy
Stana Katic – Lisa Roberts
Louis Herthum – Man / Killer / Grainger
Maximillian McNamara – Dave
Jacob Ming-Trent – Ernie Gainor

The Possession of Hannah Grace Film Fragmanı

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku