Karanlık Sular ( The Shallows ) Nasıl Bir Film ? Konusu Ne ?

Köpek balığı saldırıları ile ilgili filmlerden hoşlanıyorsanız ve gerilim ile geçen dakikalar sonucunda filmin sonunu merak ederek gözlerinizi kırpmadan izleyeceğiniz bir film bulmak istiyorsanız bu film tam size göre.

Filmi izlerken kendinizi ana karakter yerine koyacak ve kurtulabilmek adına elinize geçen bir kaç fırsatta  kendinizi dua ederken bulacaksınız.

Karanlık Sular ( The Shallows ) isimli filmde ; Gözlerden uzak bir sahilde sörf yapan Nancy (Blake Lively) bu esnada büyük bir köpekbalığının saldırısına uğrar. Nancy canını kurtarsa da kıyıdan birkaç yüz metre uzaklıktaki bir kayalığın üstünde mahsur kalır. Tekrar kıyıya dönebilmek için acilen bir yol bulması gerekmektedir. Yaşanan gelgit sonucu su seviyesinin yükselmesinden dolayı , bulunduğu kayanın sular altında kalacağını bilen Nancy , yaralı bacağına rağmen Zamana karşı yarışır ve aklına gelen tüm yolları dener..

Filmin Oyuncuları : 

Blake Lively, Óscar Jaenada, Sedona Legge

Yönetmen Jaume Collet-Serra
Tür

Dram, Gerilim, Korku

Vizyon Tarihi 5 Ağustos 2016

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku