Kardeşlerim 24. Bölüm Full İzle

ATV ekranlarında Cumartesi günleri yayınlanan Kardeşlerim dizisi 24. son bölümüyle 16 Ekim 2021 tarihinde dizi severlerin evlerine konuk oldu. Dizinin son bölümünde yaşananların kısa bir özetini aşağıda bulabilirsiniz. Dizinin 24. bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

 “Kardeşlerim gülsün yeter, tamam onu da ben ağlarım!” Abisinin başına gelen olayla ilgili öğrendiği gerçekler Asiye’yi büyük bir açmaza sokarken, Doruk’la olan ilişkisini de kopma noktasına getirir. Cemile’nin Kadir’le yakınlaşmasını engellemek isteyen Melisa, ipleri gerecek bir plan yapar. Orhan’ın tedavisinde beklenmedik gelişmeler yaşanırken, Ömer’in eline geçen fırsatı değerlendirebilmesi için hem kendisi hem de abisi Kadir’in gece gündüz demeden çalışması gerekir. Doruk, kendisine yardım etmek isteyen Kaan’ın asıl amacını öğrendiğinde çılgına döner ve hiç ummadığı bir sürprizle karşı karşıya kalır.

Sitemiz üzerinden izleyemeyen ziyaretçilerimiz Aşağıdaki Linkten Full İzleyebilir

KARDEŞLERİM 24.BÖLÜM FULL İZLE

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku