Kırmızı Oda 61. Bölüm VEDA (Final)

TV8 ‘in iz bırakan dizilerinden Kırmızı Oda 61. Bölüm ile ekranlara veda etti. Gülseren Budayıcıoğlu’nun 2004 yılında yayınlanan Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlanan dizi 61. bölümü ile 18 Şubat Cuma akşamı ekran macerasını VEDA diyerek tamamladı.

Dizinin son bölümünü kaçıranlar ya da tekrar izlemek isteyenler , Kırmızı Oda 61. Bölüm full izlemek isteyenler sitemiz üzerinden veya buraya tıklayarak izleyebilir.

Kırmızı Oda 61.Bölüm Neler Yaşandı ? Kırmızı Oda Son Bölüm Neler Yaşandı ?

Tuna, Ömer’in evlilik teklifi karşısında oldukça şaşırır. Teklifi kabul eden Tuna bu durumu Doktor Hanım’a nasıl açıklayacağının telaşı içine girer. Doktor Hanım’dan tekrar randevu alan Sadi, babası ile Seda’nın görüşmesinden dolayı gergin bir hafta geçirir. Doktor Hanım’a hem babasına duyduğu öfkeden, hem de Cevher Abla ile geçen anılarından bahsetmeye devam eder. Tuna’nın evlilik telaşını fark eden Doktor Hanım ve Sadi, Tuna’ya yardımcı olmaya çalışır. Keklik’in de faydaları ile Tuna ve Ömer klinikte dünya evine girer.

Kırmızı Oda 61.Bölüm Full İzle | Kırmızı Oda Son Bölüm İzle

Kırmızı Oda 61.Bölüm ile Neden Final Yaptı ?

Kırmızı Oda’nın final haberini TV100’den Birsen Altuntaş gündeme getirmişti. Altuntaş’ın haberine göre, oyuncu Erkan Petekkaya’nın canlandırdığı Sadi karakterinin diziye geri dönmesine rağmen dizi reytinglerde eski başarısını yakalayamadığı için final kararı aldı.

Kırmızı Oda Konusu Nedir ?

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandırıyordu. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatıldığı Kırmızı Oda’da devamlı yeni bir hasta geliyor ve her hafta o yeni gelen hasatanın hayatına konuk oluyorduk. Her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralıyor ve herkes dizinin içinde kendi hayatından kesitler buluyordu. Dizi de rol alan Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler buluyordu.

Kırmızı Oda 61.Bölüm
Binnur Kaya hastasını dinlerken – Kırmızı Oda

Kırmızı Oda Oyuncuları

Kırmızı Oda dizisinde oyuncu kadrosu her bölüm değişse de; Binnur Kaya tüm bölümlerde yer alan tek başrol oyuncusudur. Dizinin diğer başrol oyuncuları olan Meriç Aral 22 bölüm, Tülin Özen ve Burak Sevinç 30 bölüm boyunca dizide rol aldıktan sonra projeden ayrılmışlardır. Kırmızı Oda konu işleyişi, oyunculuk ve dizi kahramanlarının psikolog ve psikiyatrlar olması yüzünden yoğunca tartışıldı. Dizi kişilerin travma, yas ve kişilik bozukluklarını konu aldığı için Netflix’te yayınlanan Bir Başkadır ve TRT 1’de yayınlanan Masumlar Apartmanı ile karşılaştırıldı.

Sitemizde yer alan diğer full dizileri izlemek için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku