Kızıl Gökler ( Blood Red Sky ) Nasıl Bir Film ? Konusu Ne ?

Uçak korkusu bir çok insanda olan bir korkudur. Eğer sizinde bir türlü bastıramadığınız bir uçak korkunuz varsa bu filmi izledikten sonra tekrar gözden geçirin. Çünkü Kızıl Gökler isimli bu filmdeki korku size nefes bile aldırmayacak cinsten olacak..

Orjinal adı Blood Red Sky olan ve ülkemizde Kızıl Gökler olarak Netflix üzerinde gösterime giren film hakkında bilgi vermeye başlayalım..

Kızıl Gökler ( Blood Red Sky )

Kızıl Gökler ( Blood Red Sky) isimli filmde ; Gizemli bir hastalığı olan bir kadın, oğlu ile birlikte uçakla yolculuk yapar. Uçak tam okyanusun üzerindekyen, bir grup terörist uçağın kontrolünü ele geçirir. Büyük bir tehlike içinde olan kadın, oğlunun hayatını kurtarmak için hayatı boyunca saklamaya çalıştığı karanlık sırrını açığa çıkarmak zorunda kalır.

Büyük bir macera ve kovalambacın yaşanacağı bu filmde esas karakterimiz olan kadın çocuğunun hayatını kurtarabilmek için olmaktan korktuğu şeye an ve an dönüşür. Peki ya an gelirde oğlunu bile tanıyamazsa ve uçaktakiler için bu kadın , teröristlerden bile daha tehlikeli bir hal alırsa ? Böyle olup olmadığını anca filmi izledikten sonra göreceksiniz.

IMDB: 6.3

Tür: Aksiyon, Gerilim, Korku,

Yapım: 2021

Yönetmen: Peter Thorwarth ,

Oyuncular: Peri Baumeister , Carl Anton Koch , Kais Setti , Nader Ben-Abdallah , Leonie Brill , Rebecca Dyson-Smith , Nele Kiper , Jacqueline Macaulay , Wolfgang Michael , Rainer Reiners

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku