Koloni ( Tides ) Nasıl Bir Film ? Konusu Nedir ? Fragmanı İzle

Dünyanın yok oluş senaryoları ile ilgili filmlerden hoşlanıyorsanuz 21 Ocak 2022 de gösterime giren Koloni ( Tides ) filmini mutlaka izlemelisiniz. Tim Fehlbaum‘ın yönetmen koltuğuna oturduğu 2022 yapımı aksiyon, macera ve bilim kurgu filmidir. Filmin senaryosunu Tim Fehlbaum, Mariko Minoguchi ve Jo Rogers’ın birlikte kaleme aldı. Başrollerinde Game of Thrones dizisinde Jorah Mormont olarak izlediğimiz Iain Glen‘ın yer aldığı filmde ona Nora Arnezeder ve Sarah-Sofie Boussnina eşlik ediyor. Uzak bir gelecekte küresel felaket nedeniyle yaşanamaz hale gelen dünyayı tasvir ediyor. İngiliz, Alman ve İsviçre ortak yapımı film toplamda 1 saat 44 dakikadan oluşuyor.

Koloni ( Tides ) konusu
Küresel bir felaket nedeniyle dünyanın insanlar için yaşanmaz bir hale gelmesinin ardından sadece birkaç kişi, uzay gemileriyle Kepler 209 gezegenine gider. Ancak çok geçmeden buranın atmosferinin insanları kısır hale getirdiği anlaşılır. Dünyadaki yaşamın yeniden mümkün olup olmadığının araştırılması için bir uzay kapsülü dünyaya gönderilir. Ancak uzay kapsülü dünya atmosferine girerken kontrolden çıkar ve inişten sadece astronot Blake sağ kurtulur. Kendisini bir anda zorlu bir hayatta kalma mücadelesinin içinde bulan Blake, tüm insanlığın kaderini belirleyecek seçimler yapmak zorunda kalır.

Filmin Fragmanı

Gösterim Tarihi : 21 Ocak 2022 Sinemada
Süre : 1s 44dk
Tür : Bilimkurgu , Dram
Yönetmen Tim Fehlbaum
SenaristTim Fehlbaum, Mariko Minoguchi
Oyuncular:Nora Arnezeder, Iain Glen, Sarah-Sofie Boussnina

Karakterleri

Nora Arnezeder – Blake
Iain Glen – Gibson
Sarah-Sofie Boussnina – Narvik
Sope Dirisu – Tucker
Sebastian Roché – Blake’ın babası
Joel Basman – Paling
Kotti Yun – Munay
Bella Bading – Maila
Cloé Heinrich – Blake
Eden Gough – Neil

Diğer film tanıtımlarımızı buradan bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku