Lock & Key 3.Sezon Ne Zaman ? Yayınlanma Tarihi ? Lock & Key Konusu

Netflix yapımı Lock & Key dizisi kısa süre önce 2.sezonu ile izleyicilerle buluştu. İlk sezonu izleyip beğenen seyirciler , yayınlanan 2.sezonun ardından 3.sezonun olup olmayacağını araştırmaya başladı. 1. Sezonda yakaladığı ilgiyi 2.sezonda da devam ettirmeyi başaran dizinin son bölümünde yaşananlar ise adeta dizinin 3.sezonunun geleceğinin habercisi durumundaydı.

Peki 3.sezon ne zaman gelecek ? Ne zaman yayınlanacak ? 3.sezon yayın tarihi belli mi ? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Dizi hakkında kısa bir bilgilendirme ile başlayalım..

İlk olarak 7 Şubat 2020’de Netflix tarafından yayınlanmaya başlayan Netflix orijinali dizidir. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizi 22 Ekim 2021’de 2.sezonu ile seyircisi ile tekrar buluştu. 2.sezonu da 10 bölümden oluşan dizi, 1.sezonunda olduğu gibi ilgi çekmeyi başardı. Joe Hill ve Gabriel Rodriguez‘in aynı adlı eserinden uyarlanan dizinin oyuncu kadrosunda Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones, Bill Heck, Aaron Ashmore ve Sherri Saum gibi isimler yer alıyor.

Yapım IMDb‘de 50 bini aşkın oy aldı ve 7,4‘lük puana sahip oldu

Dizinin konusu, Babalarının öldürülmesinin ardından anneleriyle birlikte atadan kalma bir eve taşınan üç kardeş, güçleri ve sırları açığa çıkaran sihirli anahtarları keşfeder. Lockeların Key Evi’ne taşınmasının ardından Bode yeni biriyle tanışır ve şaşırtıcı bir keşifte bulunur. Tyler ve Kinsey, yeni bir lisede her şeye yeniden başlamayı dener. Nina, Rendell’ın geçmişiyle ilgili ayrıntıları ortaya çıkarırken Kinsey, Savini Ekibi’ne yardım eder. Tyler kötü arkadaşlarına uyar. Bode ise yeni bir anahtar bulur. Bulduğu güçlü anahtar Bode’yi kelimenin tam anlamıyla mutluluktan uçurur. Tyler’ın biriken öfkesi taşar. Kinsey korkusunun ne kadar büyük bir engel teşkil ettiğini anlar. Yeni bir saç stili ve hayata yeni bir bakışla Kinsey, Scot ile şansını denemek için onu zihninde bir gezintiye çıkarır. Tyler âşık olduğu kızı etkilemeye çalışır.

Lock & Key oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones, Bill Heck, Aaron Ashmore ve Sherri Saum gibi isimler yer alıyor.

Darby Stanchfield – Nina Locke,
Connor Jessup – Tyler Locke,
Emilia Jones – Kinsey Locke,
Jackson Robert Scott – Bode Locke,
Petrice Jones – Scot Cavendish,
Laysla De Oliveira and Griffin Gluck – Echo/Dodge/Gabe,
Bill Heck – Rendell Locke,
Aaron Ashmore – Duncan Locke,
Sherri Saum – Ellie Whedon,
Thomas Mitchell Barnet – Sam Lesser

Lock & Key 3.sezon olacak mı?

Dizinin 3.sezonunu merakla bekleyenler için güzel bir haber verelim. Dizinin kesinlikle 3.sezonu olacak çünkü Dizi 2.sezonu yayınlanmadan önce 3.sezon onayını yayıncısı Netflix tarafından aldı. Dizinin 3.sezonunun tam olarak yayın tarihi henüz bilinmemekle birlitke 2022 yılında yayınlanması bekleniyor. Lock & Key dizisi ile ilgili yeni gelişmeler oldukça sizleri bilgilendirmeye devam edicez.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku