Muhbir (Snitch) filmi konusu, oyuncuları, karakterleri, yorumları, incelemesi

Bu yazımızda ünlü oyuncu Dwayne Johnson ‘un oynadığı 2013 yapımı bol aksiyon sahneli bir film olan Muhbir , orjinal adı ile Snitch filmi hakkında sizlere kısa ve ihtiyacınız olan bilgiler vereceğiniz. Filmi izlemeyi düşünenlere rehberlik etmesi dileğiyle..

Muhbir filmi , 22 Şubat 2013′de vizyona giren ABD yapımı filmdir. Toplam 1 saat 52 dakikadan oluşan film, aksiyon, dram ve gerilim türünde yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Ric Roman Waugh üstlenirken, senaryosunu Justin Haythe ve Ric Roman Waugh kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Dwayne Johnson, Barry Pepper, Benjamin Bratt, Harold Perrineau, Susan Sarandon ve Jon Bernthal gibi isimler yer alıyor. El Paso, Teksas’ta çekilen film orijinal adı Snitch‘dir. IMDb‘de 87 bine yakın oy alan film 6,4‘lük puana sahip oldu.

Muhbir Film konusu
İnşaat şirketi sahibi John Matthews, ayrı yaşadığı oğlu Jason’ın uyuşturucu kaçakçılığından tutuklandığını öğrenir. Zorunlu asgari ceza yasalarının nezaketiyle ilk kez bir suçlu için haksız bir hapis cezasıyla karşı karşıya kalan Jason’ın vicdan rahatlığı için sunabileceği hiçbir şey yok. John, çaresizce, DEA’yı ve fırsatçı DA Joanne Keeghan’ı, karşılığında oğlunu serbest bırakacak kadar büyük tutuklamalar yapmasına yardımcı olmak için gizli göreve gitmesine izin vermeye ikna eder. John, eski bir mahkûm çalışanın farkında olmadan yardımıyla, hayatta kalmak için tüm kaynaklarını, zekasını ve cesaretini gerektirecek bir operasyonda her hareketin son hamlesi olabileceği narkotik yeraltı dünyasına girer.

Muhbir oyuncuları ve karakterleri (Cast)
Filmin oyuncu kadrosunda Dwayne Johnson, Barry Pepper, Benjamin Bratt, Harold Perrineau, Susan Sarandon ve Jon Bernthal gibi isimler yer alıyor.

Kim Hangi Karakteri Oynuyor ?

Dwayne Johnson – John Matthews,
Barry Pepper – Agent Cooper
Benjamin Bratt – Juan Carlos ‘El Topo’ Pintera
Harold Perrineau – Jeffery Steele
Susan Sarandon – District Attorney Joanne Keeghan
Jon Bernthal – Daniel James
Michael Kenneth Williams – Malik Anderson
Melina Kanakaredes – Sylvie Collins,
Nadine Velazquez – Analisa Matthews,
Rafi Gavron – Jason Collins,
David Harbour – Jay Price
Kyara Campos – Isabelle Matthews,
Jason Douglas – Wayne
Richard Cabral – ‘Flaco’
James Allen McCune – Craig Johnson,
J. D. Pardo Benicio

Filmin Fragmanı 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku