Netflix , Erşan Kuneri Dizisinin Fragmanını Yayınladı

Erşan Kuneri fragmanı sonunda Netflix üzerinden resmen yayınlandı.  Usta komedyen Cem Yılmaz ‘ın hayat vereceği Erşan Kuneri dizisi hakkında merak ettiğiniz  , ne zaman yayına girecek ? kadrosunda kimler var ? Konusu ne ? Gibi sorularınıza bu yazımızda cevap veriyoruz. İşte Erşan Kuneri dizisinin fragmanı ve soruların cevapları..

Çok sayıda izleyici tarafından merak içerisinde beklenen komedi dizisinin ilk fragmanı, YouTube isimli video paylaşım hizmeti üzerinden yayımlandı. Netflix, fragmanı aynı zamanda Twitter hesabı üzerinden de paylaştı.

Paylaşılan fragman, kısa süre içerisinde yoğun bir ilgi ile karşılaştı. 2 dakika 7 saniye uzunluğundaki video, komedi dizisi hakkında bilgi sahibi olmamıza olanak tanıyor. Paylaşılan videoyu aşağıda yer alan oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

Erşan Kuneri Fragman

Erşan Kuneri Oyuncuları

  • Nilperi Şahinkaya
  • Cem Yılmaz
  • Uraz Kaygilaroglu
  • Ezgi Mola
  • Çağlar Çorumlu
  • Merve Dizdar
  • Zafer Algöz
  • Bülent Şakrak
  • Can Yılmaz

İzleyiciler tarafından oldukça uzun bir süredir merak içerisinde beklenen komedi dizisinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak. Cem Yılmaz tarafından yaratılan dizide yer alan bölümlerin kaç dakika uzunluğunda olacağı ise henüz bilinmiyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ezgi Mola, Cem Yılmaz, Nilperi Şahinkaya, Zafer Algöz, Merve Dizdar, Çağlar Çorumlu ve Can Yılmaz yer alacak. Ünlü komedyen Yılmaz, Erşan Kuneri karakterini canlandıracak.

ERŞAN KUNERİ’NİN KONUSU NE?

Erotik sinemanın ünlü yapımcısı Erşan Kuneri 80’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra farklı türlerde filmler çekmeye karar verir. Sektörden arkadaşları Alev, Altın Oran, Mami, Seyyal, Tumtum, Feride ve Payro Kemal’i bir araya getirerek radikal bir film maratonuna koşmaya başlarlar.

İki yılda birbirinden farklı yedi film üreten Kuneri Film’de sinema aşığı Erşan ve arkadaşları İran sinemasından, korku filmlerine, toprak kokan Anadolu hikayelerinden, sosyal mesajlı dramalara, Ortaçağ aksiyon filmlerinden süper kahramana birbirinden farklı karakterlerle izleyiciyle buluşur.

Erşan Kuneri Yayın Tarihi

Sinemalarda ilk kez G.O.R.A. filminde yer alan Erşan Kuneri isimli karakterin dizisi yalnızca Netflix isimli popüler dijital yayın platformu üzerinden yayımlanacak. Dizinin sekiz bölümden oluşan ilk sezonu, 13 Mayıs 2022 tarihinde platformun içerik kütüphanesine eklenecek. Dolayısıyla söz konusu yapımı bekleyen izleyicilerin kısa bir süre daha beklemesi gerekiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku