Olmadı Kaçarız Film Konusu ve Fragmanı

Çektiği Vine videoları ile gönülleri fetheden Aykut Elmas’ın iddialı yeni  filmi Olmadı Kaçarız ne zaman gösterime girecek soruları nihayet cevap buldu ve  Olmadı Kaçarız filmi 18 Şubat 2022 itibari ile vizyona girdi.

Medyacızade’nin yapımını üstlendiği yerli komedi filmi “Olmadı Kaçarız”, CGV Mars Dağıtım aracılığıyla 18 Şubat’ta sinema severlerle buluştu. Yönetmenliğini Erkan Nurhan’ın yaptığı filmin senaryosu ise Erol Hızarcı tarafından kaleme aldı. Çekimleri Muğla’nın Menteşe ve Ula ilçesinin Akyaka mahallesinde yapılan filmde sosyal medya fenomeni olmuş iki arkadaşın bir davet üzerine gittikleri otelde sosyal medyayı kullanarak otele müşteri çekmek isterlerken başlarına neler geldiği anlatılıyor. Toplamda 1 saat 45 dakikadan oluşan filmin başrollerinde Halil İbrahim Göker, Aykut Elmas ve Ezgi Gizem Akdoğan yer alıyor. Filmin imdb puanı 10 üzerinden 8.6 gibi oldukça yüksek bir değer.

Olmadı Kaçarız
Olmadı Kaçarız film posteri

Olmadı Kaçarız Konusu

Yakın arkadaş olan sosyal medya fenomenleri Umut ve Emre, bir davet üzerine tatil yöresindeki bir otele giderler. Burada otel sahibi olan Ezgi ile arkadaş olan Umut ve Emre, Ezgi’nin babasının ölümüne ve otelin zor durumuna üzülür. Bu duruma bir çözüm bulmak isteyen ikili, otele ortak olmaya karar verir. Bu sırada sosyal medya fenomeni olmaya çalışan Serhat, Umut ve Emre’nin kendisini küçüksediğini fark edince büyük bir öfkye kapılır ve onların başına türlü işler açar. Otele müşteri çekmek ve tanıtım yapmak için balayı çiftlerini otele davet eden Umut ve Emre, kendilerini eğlenceli olayların içinde bulur.

Olmadı Kaçarız  Oyuncuları ve Karakterleri

Halil İbrahim Göker – Serhat

Aykut Elmas – Umut

Ezgi Gizem Akdoğan – Ezgi

Onat Bulut – Tolga

Gökhan Eksen – Emre

Ferit Okan Tokmak

Aslı Şimşek

Olmadı Kaçarız Fragmanı

Olmadı Kaçarız Film Yorumları

Beyazperde sitesine gelen yorumlara göre filmin başarısız bulunduğu , beklenen ilginin karşılığını bulamadığı ve genel olarak beğenilmediği düşüncesi hakim. Film hakkındaki yorumlardan bazıları aşağıdadır.

Beyzanur Güçlüoğlu

Bu kadar kötü bir film uzun zamandır izlememiştim. Aykut Elmas komiktir diye gittik, sıkılmaktan modumuz düştü film bitmeden çıktık. Film arasındaki reklamlar bile daha ilgi çekiciydi.

Mustafa Temel

Film araya kadar zar zor direndim arada ben dahil salonun yarısı filmi izlemedi size tavsiyem gitmeniz yönünde eğer çok seviyorsanız Aykut elması eski Vine lari ile hatırlamanız yönünde tavsiyem

Umut Cs-Go

Aykut Elmas Var Çok Eğleniriz Diye Gittik Gülmeyi Geç Gülümsemedik Bile 1 Yıldız Bile Çok 🤮 Beklemiyordum Kaliteli Yapılabilirdi Beklemezdim Harbiden Yazık Olmuş…

Esra Yavuz

Berbat demek az kalır. O kadar kötüydü ki ne desem bilemedim. Sakın gitmeyin. Paranıza yazık. Oyunculuk sıfır, konu desen yok. Ne izledik biz bilmiyorum.

Bu yazımızda sizler için Olmadı Kaçarız filmini tanıtmaya çalıştık. Film konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, Netflix, 2022, fragman, başrolü, nerede çekildi, yönetmeni gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık.

Vizyona yeni giren diğer filmlerin tanıtımları için buraya tıklayınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku