Organize İşler Dizisi Disney Plus’ta !

Organize İşler Dizisi geliyor üstelik te Disney Plus ile geliyor ! Ülkemizde kesinlikle digital yayıncılık alanında müthiş bir pazar payı olduğunun farkında olan dev firmalar bu pazar payından parça alabilmek için adeta yarışa girmeye hazırlanıyor.

Netflix’in şuan da lider olarak sürdürdüğü digital yayıncılık pazarında Dünyaca ünlü yayıncılarda bir bir ortak oluyor. Amazon Prime dan sonra Disney Plus ‘ta ülkemize kesin olarak gelecek. Hatta projelerini hayata geçirmeye bile başıyor. Bu projelerden bir tanesi de Yılmaz Erdoğan’ın başarılı filmi Organize İşler ‘in dizisini hayata geçirmek. Başarılı filmin , dizi versiyonu şimdiden merak oluşturacak cinsten.

Organize İşler Dizisi
Yılmaz Erdoğan

Disney Plus , Ülkemize gelmeden platformla ilgili heyecanımızı arttırmaya devam ediyor. Pek çok ünlü isimle anlaşma imzalayan Disney Plus, son olarak yeni projeler için Yılmaz Erdoğan’la el sıkıştı. Anlaşmaya göre, sevilen film serisi Organize İşler’in 3 sezonluk bir dizisi Disney Plus’ta yayınlanacak. Disney Plus’un Türkiye Projeleri sadece başarılı yapımlarla da kalmıyor , Disney Plus reklamlı abonelik türü ile de uygun fiyat politikası ile Türkiye pazarına girmeyi hedefliyor.

Organize İşler Dizisi 3 Sezon Olacak

daha önce Organize işler 3 filminin geleceği gündeme gelmiş ama bir gelişme yaşanmamıştı.  Yılmaz Erdoğan’ın yeni projesi için Disney Plus’la el sıkıştığı haberinin gelmesinin hemen ardından Organize işlerin devam filminin Disney Plus’ta yayınlanabileceği habereri geldi.  Ancak gerçek hiçte düşünüldüğü gibi olmadı. Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Disney Plus ve Yılmaz Erdoğan arasındaki bu anlaşma Organize İşler’in ‘3 sezonluk dizisi’ ve 2 yeni sinema filmini kapsıyor. Bu durumda devam filmi gelecek mi yoksa iptal mi edildi bu konuda ise açıklanan kesin bir bilgi yok.

Organize işler dizisi hakkında gelen bir başka haber de 3 dev ismin daha yer alacağı ve bu isimlerin Russell Crowe , Andy García ve Cem Yılmaz olacağı ! Bu isimlerin dizi de yer alıp almayacağı hakkında bir bilgilendirme de Cem Yılmaz’dan geldi.  Cem Yılmaz Twitter hesabından yapılan haber paylaşımını Retweet ederek ” Vay vay vay , Feridun Karakaya ve Al Pacino da var mı ? Breh breh ne güzel diziymiş hemen izliyim ” diyerek dalga geçen bir yorum yazdı. İşte Cem Yılmaz’ın tweeti

 

Üstelik Disney Plus’ın ilk ve tek hamlesi de Yılmaz Erdoğan’la anlaşma imzalaması değil. Erdoğan’ın yanı sıra platform, Halit Ergenç, Şahan Gökbakar, Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere gibi ülkemizde büyük bir hayran kitlesi olan 15 isimle daha anlaşma imzaladı. Disney Plus’ın projelerinde sadece yerli oyuncular değil aynı zamanda birçok yabancı oyuncu da yer alacakBu hamleleriyle birlikte Disney Plus, heyecanımızı ve sabırsızlığımızı başka bir seviyeye taşımış durumda. Böyle giderse ilerleyen günlerde Netflix, BluTV gibi platformlar yerine çok sayıda insanın dizi ve film izlemek için Disney Plus’ı tercih ettiğini görebiliriz.

Yeni Digital yayın platformunda yer alacak film ve diziler hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku