Peaky Blinders dizisinin , Filmi Geliyor!

Steven Knight, BFI Londra Film Festivali’nde Peaky Blinders filminin geleceğini açıkladı. Knight, çekimlerin ne zaman başlayacağını söyledi. İşte detaylar!

Peaky Blinders filmi resmen birinci ağız tarafandan duyuruldu. Tüm dünyada oldukça büyük bir popülerliğe sahip olan dizinin yaratıcısı Steven Knight, bir filmin geleceğini açıkladı. Knight, filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı konusunda da önemli bilgiler paylaştı.

Peaky Blinders Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Knight tarafından paylaşılan bilgilere göre filmin çekimleri tahmin ettiğiniz gibi 2022 yılında değil ondan 1 sene sonra yani 2023 yılında başlanacak. Dolayısıyla Peaky Blinders hayranlarının uzun süre beklemesi gerekiyor. Çok sayıda izleyici filmi şimdiden merak içerisinde beklemeye başladı.

Başarılı dizinin altıncı sezonu 2022 yılının ilkbahar aylarında yayımlanacak. Knight, dizinin altıncı sezonunun ardından film üzerinde çalışmaya başlayacak. Filmin yayınlanma tarihi ise henüz bilinmiyor.

Peaky Blinders Konusu Nedir, Nasıl İzlenir?

İlk olarak 2014 yılında yayımlanmaya başlayan dizi, İngiltere’nin Birmingham şehrinde yer alan “Peaky Blinders” isimli çeteyi konu alıyor. Suç ve dram ögelerine sahip olan yapım, En İyi Drama Dizisi BAFTA ödülü, En İyi Aktör (Cillian Murphy) ve En İyi Yardımcı Aktris (Charlie Murphy) IFTA ödüllerinin sahibi oldu.

Kısa süre içerisinde oldukça büyük bir popülerliğe sahip olmayı başaran diziyi Netflix isimli dijital yayın platformu üzerinden izleyebilirsiniz. Dizinin şu anda beş sezonu bulunuyor. Her sezonda altı bölüm yer almakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku