Red Notice Filmi Nasıl Bir Film , Konusu nedir , Oyuncuları kimler , Fragman İzle

Başrollerini Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot’un paylaştığı ve Netflix’in şimdiye kadarki en pahalı filmi olan Red Notice 12 Kasımda Netflix üzerinden yayınlanacak. Red Notice filmine ait fragman bugün netflix resmi hesabından resmen duyuruldu.

Red Notice filmi hakkında kısa bir bilgi verecek olursak ; Bir FBI ajanının, kendisine tuzak kuran dünyanın en çok aranan sanat hırsızını yakalayabilmek için başka bir sanat hırsızıyla ortak çalışmak zorunda kalmasıyla gelişen olayları anlatan Red Notice filmi izleyecelerin büyük beğenisini toplayacağa benziyor.

Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot’un başrollerinde yer aldığı, We’re the Millers, Central Intelligence ve Skyscraper gibi filmlere imza atmış olan Rawson Marshall Thurber’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin konusu şöyle:

Interpol tarafından yayınlanan bir Kırmızı Bülten, dünyanın en çok aranan insanlarını yakalamak için küresel bir uyarıdır. Arama yapmak için izin çıktığında, davayla FBI’ın en iyi profil uzmanı John Hartley (Dwayne Johnson) ilgilenir. Bu arayışı onu, dünyanın en iyi sanat hırsızı Nolan Booth (Ryan Reynolds) ile dünyanın en çok aranan sanat hırsızı The Bishop’u (Gal Gadot) yakalamak için ortak olmaya zorladığı cesur bir soygunun içerisine sürükler. Olaylar silsilesi bu üçlüyü dünyanın dört bir yanındaki tenha bir hapishaneye, dans pistine, ormana ve hepsinden en kötüsü, sürekli birbirlerinin çalıştıkları şirketlere götürür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku