Resident Evil: Raccoon Şehri Nasıl Bir Film ? Konusu Nedir ? Fragmanı İzle

Aksiyon patlaması yaşamaya hazır mısınız ? Peki yanına bir de korku temaları eklesek ? Şöyle bol zombili , yaratıklı türünden.. İşte Resident Evil: Raccoon Şehri ni kısaca tanıtmış olduk. Daha öncede bir çok kez farklı türleri çekilen , hatta bilgisayar oyunları olan Residen Evil efsanesi yeniden sinemayla buluşuyor.

3 Aralık 2021  itibari ile sinemada vizyona giren Filmin süresi 1 saat 47 dk.   Yönetmenliğini ve senaristliğini Johannes Roberts yapıyor.  Filmde öne çıkan diğer oyuncular Kaya Scodelario, Hannah John-Kamen, Robbie Amell.  Film imdb puanı ise 5,6 oldukça vasat bir seviyede.

Resident Evil: Raccoon Şehri - film 2021 - Beyazperde.comResident Evil: Raccoon Şehri konusu

Resident Evil: Raccoon Şehri, tüm dünyada yayılan bir vahşetin Raccoon Şehri’ni ele geçirdiği gün yaşananları konu ediyor. Raccoon, bir zamanlar ilaç devi Umbrella Corporation’ın hızla gelişen yuvasıydı. Ancak Raccoon artık ölmekte olan bir şehirdir. Şehirden ayrılan şirket ardında çorak toprak ve yerin altında günden güne büyüyen bir kötülük bırakır. Çok geçmeden kötülük gün yüzüne çıkar. Yaşanan vahşetten sağ kurtulmayı başaran bir grup insan, Umbrella’nın ardındaki gerçeği keşfetmek ve hayatta kalabilmek için birlikte hareket etmek zorunda kalır.

Gösterim Tarihi : 3 Aralık 2021 Sinemada 
Süre : 1s 47dk
Tür : Aksiyon, Korku
Yönetmen Johannes Roberts
Senarist Johannes Roberts
Oyuncular: Kaya Scodelario, Hannah John-Kamen, Robbie Amell
Orjinal Adı : Resident Evil: Welcome to Raccoon City

 

Diğer film tanıtımlarımızı buradan bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku