Resident Evil: Welcome To Racoon City Resmi Fragman Yayınlandı

İnsanlar ile zombiler bir türlü iyi geçinemez. Bu şimdiye kadar izlediğimiz tüm zombi ve insan fimlerinin ortak noktası. Birbirlerini sevmez bu iki tür. Sadece kendi türü olsun ister. Diğer türü yok etmek ister. Resident Evil bunu konu alan bir video oyun. Bu kez vizyona Resident Evil’in yeni uyarlaması Welcome to Raccoon City’nin izleyicilerle buluşmasına çok az kaldı. Johannes Roberts’in yazıp yönettiği filmin başrollerinde Hannah John-Kamen, Kaya Scodelario ve Robbie Amell yer alıyor.

Film 24 Kasım’da vizyona giriyor

Resident Evil: Welcome To Racoon City 24 Kasım’da vizyona giriyor. Filmin bugün yayınlanan fragmanına göre, ilk iki oyunun hikayesinden uyarlanan bu yeni macera da oyunlarda olduğu gibi 1998 yılında geçiyor. Her şeyin başlangıç tarihi olan 30 Eylül 1998’de Claire, Umbrella Corp’u yok etmek için harekete geçiyor.

Johannes Roberts’in yazıp yönettiği Welcome te Raccoon City’de Hannah John-Kamen oyunların meşhur baş karakteri Jill Valentine’ı, Kaya Scodelario; Claire Redfield’ı, Robbie Amell; Chris Redfield’ı, Tom Hopper; Albert Weskel’i, Neal McDonough; William Birkin’i, Avan Jogia; Leon’u, Donal Logue; Brian Irons’u ve Lily Gao; Ada karakterini canlandıracak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku