Seans (Seance) Filmi Konusu Nedir ? Seans Filmi Nasıl Bir Film ? Oyuncuları Kimler ?

Bir grup gencin başına gelen olaylardan oluşan korku filmlerinden hoşlanıyorsanız bu film tam size göre. 21 Mart 2021’de ABD’de vizyona giren ABD ve Birleşik Krallık ortak yapımı filmdir. Toplam 1 saat 32 dakikadan oluşan film, korku ve gizem türünde yer alıyor. 21 Martta gösterime giren Seans (Seance) Filmi Türkiye ‘de ise 2 gün önce yani  26 Kasım 2021’de vizyona girdi.

Filmin yönetmenliğini Simon Barrett üstlenirken, senaryosunu da Simon Barrett kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Suki Waterhouse, Madisen Beaty, Inanna Sarkis, Ella-Rae Smith, Stephanie Sy ve Djouliet Amara gibi isimler yer alıyor.

Kanada’nın Manitoba eyaletinde çekilen filmin orijinal adı Seance‘dir. Yapım IMDb‘de 3 bine yakın oy aldı ve 5,3‘lük puana sahip oldu.

 SeansSeans filmi konusu

Camille Meadows, prestijli bir yatılı okul olan Edelvine Kızlar Akademisi’nin yeni öğrencisidir. Okulda geldikten kısa bir süre sonra bir grup kız, onu bir gece ritüeline katılmaya davet eder. Gece bir araya gelen kızlar, okulda ölen eski bir öğrencinin ruhunu çağırır. Ancak sabah olmadan ritüele katılan kızlardan biri ölür. Grup, yaşananların nedenini merak etmeye başlar. Bir ruh çağırma seansına katıldıktan sonra kendilerini büyük bir kabusun içinde bulan bir grup öğrencinin hayatına odaklanıyor.

Seans filmi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Suki Waterhouse, Madisen Beaty, Inanna Sarkis, Ella-Rae Smith, Stephanie Sy ve Djouliet Amara gibi isimler yer alıyor.

Suki Waterhouse – Camille Meadows
Madisen Beaty – Bethany
Inanna Sarkis – Alice
Ella-Rae Smith – Helina
Stephanie Sy – Yvonne
Djouliet Amara – Rosalind Carlisle
Jade Michael – Lenora
Seamus Patterson – Trevor Landry
Marina Stephenson Kerr – Mrs. Landry
Megan Best – Kerrie Riley

Vizyona giren diğer filmler hakkında yazdığımız yazılara buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız için kaynak : Burda

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku