Show TV Yeni Dizisi “Aziz” Konusu Oyuncuları ve Diğer Bilgiler

Show TV’nin , yapımını O3 Medya’nın üstlendiği merak uyandıran dizisi “Aziz” 5 Kasım Cuma akşamı izleyicilerle buluşuyor. Gösterime girmesine 10 günden az kalan Aziz dizisinin Fragmanları gösterime girdiği andan itibaren büyük merak uyandıran Aziz dizisi hakkında merak edilenleri bu yazımızda cevaplandırmaya çalıştık. Aziz Dizisini izlemeyi düşünenler ve merakla bekleyenler için dizinin kısa bir ön tanıtımı yazımızda.

Aziz Dizisinin Konusu : Dizinin genel hikayesi izleyicilerin çok dikkatini çekiyor. Antakya’nın Türkiye Cumhuriyeti’ne katılma sürecinin önceki döneme rastlayan dizinin hikayesi izleyicileri derinden etkileyecek noktalarla dolu. 1930’lu yıllarda Antakya’da geçen hikayede hem bir adamın özgürlüğe kavuşma hikayesini hem de gerçek aşkı bulmasını izleyeceksiniz.

Aziz’in izleyiciyi 1930’lu yıllara götürecek büyülü atmosferini gözler önüne seren tanıtım ilgiyi artırırken Aziz (Murat Yıldırım) ile Dilruba (Damla Sönmez) arasındaki uyum ise dikkatleri çekti.Aziz (Murat Yıldırım) ile Dilruba (Damla Sönmez) aşkına dair ilk ipuçlarının verildiği tanıtımda ikili arasında yaşanacaklar büyük bir merakla bekleniyor.

Aziz Dizisi Teknik Ekibi : Proje tasarımını Necati Şahin’in gerçekleştirdiği, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu dizinin senaryosunu Eda Tezcan yazdı.

Aziz Dizisi Oyuncuları :  Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez ve Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya yer alıyor. Bu güçlü kadroya ayrıca Cenan Çamyurdu, Baran Akbulut, Haydar Köyel, Berkay Akın, Mehmet Avdan, Özgür Onan, İmren Şengel.

“Aziz” 5 Kasım Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!

Aziz Fragmanı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku