Son Düello ( The Last Duel ) Nasıl Bir Film ? Konusu Nedir ? Fragmanı İzle

Son Düello Orjinal adı ile  The Last Duel filmi 15 Ekim 2021 de sinemada vizyona girdi. Dram ve Tarihi filmleri sevenlere  hitap eden yabancı yapım olan filmin başrolünde Matt Damon, Adam Driver, Jodie Comer oynuyor. Tahmini süresi 2 saat 33 dk olan filmin senaristliğini Nicole Holofcener ve oyuncu Matt Damon birlikte  yapıyor.

 Son Düello

Son Düello filmi konusu
Norman (Normandiya’da yaşayan Frenk ve İskandinav kökenli halk) şövalyesi Jean de Carrouges ve Norman beyi Jacques le Gris eskiden çok yakın arkadaşlardır. Carrouges savaşa gider ve döndüğünde hiçbir şey eskisi gibi değildir. Le Gris, Carrouges’in karısına tecavüz etmek suçundan yargılanıyordur. Ancak kimse Margerite’e inanmaz. Bunun üzerine asker, karara itiraz etmek üzere Fransa kralına kadar gider. Hakim açısından ise Le Gris avantajlı konumdadır. Mahkemenin yeni kararına göre iki adam düello yapacak ve bu düellonun sonucunca biri ölecektir. Hayatta kalan kişi Tanrı’nın isteğini yerine getirmiş olacak ve eğer ki Le Gris hayatta kalırsa da aklanacaktır. Ayrıca eğer ki Carrouges kaybederse karısı ceza olarak bir kazığa bağlanarak yakılacaktır.
Gösterim Tarihi : 15 Ekim 2021 Sinemada 
Tahmini Süre :  2s 33dk /
Tür : Dram, Tarihi
Yönetmen Ridley Scott
Senarist Nicole Holofcener, Matt Damon
Oyuncular: Matt Damon, Adam Driver, Jodie Comer
Orijinal adı The Last Duel
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku