Son Görev (The Last Job) Film Konusu Nedir ? The Last Job Oyuncuları Vizyon Tarihi Fragmanı

Adam Lipsius tarafından yazılıp yönetilen ve Richard Dreyfuss ile Mira Sorvino‘nun oynadığı 2021 Amerikan suç drama gerilim filmidir. Filmde eski bir mafya babası olan Ben Myers (Richard Dreyfuss) kendisini bir ev soygunu hedefi olarak bulur ve intikam almak için son bir göreve çıkması konu alınıyor. Filmin, Şubat 2019’da Georgia, Savannah’da çekimleri tamamlandı. İlk kez 13 Ağustos 2021’de sinemalarda yerini alan film dijital platformlarda da yayınlanmaya başladı.

İlk olarak The Last Job ismi ile tanıtılan film Crime Story olarak isim değiştirdi. Film Crime Story , Suç hikayesi olarak ismini değiştirse de Türkiye’de eski isminin Türkçe hali , Son Görev ismi 31 Aralık 2021 tarihinde sinemalardaki yerini alıyor. 1 saat 38 dakikadan oluşan film izleyenlerinden 3,6 gibi oldukça düşük bir imdb puanı topladı.

Son Görev (The Last Job) Filmi Konusu

Eski bir mafya babası olan Ben Myers Richard Dreyfuss , bir ev soygunun hedefi olduktan sonra ölümcül bir intikam saldırısına girişir. Failler, ev kameralarından tüm görüntüleri aldıklarını düşünüyorlar, ancak Myers’ın tüm soygunu yakalayan gizli bir tane var. Myers, daha sonra, bıraktığı bazı bağlantıların yardımıyla suçluları takip eder. Ancak ailesi çapraz ateş arasında kaldığında, sonunda karanlık geçmişinin sonuçlarıyla yüzleşmek zorundadır.

Filmin Fragmanı

Son Görev (The Last Job) Filmi Oyuncuları
Filmin başrolünde daha önce Jaws, Gençlik Yılları ve Close Encouters gibi filmleriyle bilinen Richard Dreyfuss ile Tatlı Yalanlar, Son Kurgu gibi filmlerde rol alan Mira Sorvino yer alıyor. Filmde ayrıca Pruitt Taylor Vince, Cress Williams ve Derek Russo gibi isimler yer alıyor.

Filmdeki Oyuncular ve canlandırdıkları Karakterler
Richard Dreyfuss – Ben Myers
Mira Sorvino – Nick Wallace
Cress Williams – Billy
Pruitt Taylor Vince
Derek Russo
Haviland Stillwell
Andrea Frankle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku