“Spencer” Nasıl Bir Film ? Konusu Nedir ? Fragmanı İzle

Şimdiye kadar paylaştıklarımızdan daha farklı bir film ile karşınızdayız. 19 Kasm 2021 itibari ile vizyona giren ve yaklaşık 1 saat 51 dk uzunluğunda olan Spenser filmi dram temalı bir biygorafi filmi. Peki Filmde biyografisi tasvir edilen kim derseniz.. söyleyelim bu kişi Diana ( Lady Diana ) Frances Spencer.  Yönetmenliğini Pablo Larrain ‘in yaptığı filmin senaristliğini Steven Kinght yapıyor. Spencer filminin öne çıkan oyuncuları ise Kristen Stewart, Jack Farthing, Sean Harris.

Spencer filmi konusu

Spencer, 1981 yılında Prens Charles ile evlenen Diana Frances Spencer’ın hayat hikayesini konu ediyor. 1991 yılında İngiltere Kraliyer ailesi Noel tatilini Sandringham Köşkü’nde geçirmeye karar verir. Her şey yolunda gözükür ancak Lady Diana mutsuzluğunu saklamaya çalışır. Dışarıdan gözüken şaşalı yaşamın içine hapsolan Diana, Prens Charles ile olan evliliğinin artık sonuna geldiğini düşünür ve 1991 Noel tatilini Kraliyet içinde geçirmek istediği son günleri olmasına karar verir.
Gösterim Tarihi : 19 Kasım 2021 Sinemada
Tahmini Süre : 1s 51dk
Tür : Biyografik, Dram
YönetmenPablo Larraín
Senarist Steven Knight
Oyuncular:Kristen Stewart, Jack Farthing, Sean Harris
Orjinal Adı : Spencer
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku