Squid Game 2. sezon ne zaman başlayacak, çıkacak mı? Resmen Açıklandı..

Tüm beklentileri alt üst ederek adeta liderliğe yerleşen Squid Game çılgınlığı tam gaz devam ederken diziyi bitiren milyonlarca izleyici şimdiden Squid Game 2. sezon hazırlıklarına başladı. Dijital platform Netflix’te yayınlanan son zamanların fenomen kore dizisi Squid Game hayranlarının kafasında tek bir soru.. 2. sezon olacak mı ? Olacaska ne zaman başlayacak.. Dizinin yönetmeni ve senaristi Hwang Dong-Hyuk’dan bu konuda yanıt gecikmedi.

SQUİD GAME 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Dizinin senaristi ve yönetmeni Hwang Dong-Hyuk “Aynı şekilde ikinci sezon yapma fikri şahsen beni biraz endişelendiriyor. Henüz net bir şey yok, ancak bunu isteyen o kadar çok insan var ki cidden düşünüyorum.” ifadelerinde bulundu. Digital yayın platformu Netflix ise büyük başarıya imza atan dizinin devam etmesi yönünde baskı yapıyor.

Hikâyeyi farklı bir bakış açısıyla tekrar ele almaya sıcak baktığını belirten Dong-Hyuk, “Squid Game”in muhtemel ikinci sezonunun dizide yer alan maskeli grubun gizemli elebaşları Frontman’e odaklanabileceğini belirtti.

Squid Game dizisinin 1.sezonu hakkında bilgi almak için buraya tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku