Star TV Yeni Dizisi “Sana Söz” Konusu Oyuncuları Ve Diğer Bilgiler

Beklenen başarıları yakalayamayan bazı diziler yayından kaldırılırken kimileride yeni yayın hayatına merhaba diyor. 2 Kasım 2021‘de Star TV de yayına başlayan “Sana Söz” Dizisi de büyük umutlar vaad eden bir proje. Bölümleri 130 dakikalık süreden oluşan dizi İstanbul’da çekiliyor. Dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstlenirken, senaryosunu Ozan Aksungur kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosundaUsta oyuncu Erkan Petekkaya, Nehir Erdoğan, Serkan Altunorak, Ayça İnci, Hivda Zizan Alp ve Orhan Güner gibi isimler yer alıyor.

o3 Medya tarafından yapımı üstlenilen dizi, 2 Kasım 2021 Salı günü Star TV‘de yayınlanmaya başladı.

Sana Söz konusu

Dizinin konusu, Bir düzen var yıllardır süre gelen. Adaletsiz, acımazsız, pespaye bir düzen… Bu düzende roller biçilmiştir hepimize… Birileri öldürülür, kaybolur, katledilir ve hayatları ziyan olur. Kimi bu düzenin parçası olmayı seçer, uzaktan izler sadece olan biteni… Ama bazısı da vardır ki baş kaldırır.

Savaşmayı, mücadele etmeyi seçer. Yitip giden bu hayatlar için yüreğini koyar ortaya… Susmaz, ezberleri bozar, boyun eğmez! Adalet için baş kaldıranların, boyun eğmeyenlerin hikayesidir bu… Herkese, her şeye rağmen inandıkları uğruna yolundan şaşmayan, Elif’le Ömer’in hikayesi… İki yaralı aşığın kaderi, birlik olup mücadele etmektir. Onlara bu hayatta biçilmiş rol; savaşmaktır.

Sana Söz oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Erkan Petekkaya, Nehir Erdoğan, Serkan Altunorak, Ayça İnci, Hivda Zizan Alp ve Orhan Güner gibi isimler yer alıyor.

Erkan Petekkaya – Ömer Duran
Nehir Erdoğan – Elif Karaca

Serkan Altunorak
Ayça İnci
Hivda Zizan Alp
Orhan Güner
Ferhat Baynal
Yaşar Aydınoğlu
Aslıhan Kapanşahin
Atakan Hoşgören
Selin Genç
Selda Güldükoğlu
Ali Önsöz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku