Survivor Yasin Hikmet Kavgasi Sansürsüz

Survivor Yasin Hikmet Kavgasi bir anda gündeme bomba gibi düştü. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8 de yayınlanan fenomen program Survivor’da bu kez yaşanan bir kavga Türkiye de gündeme oturdu.

21 Şubat akşamı Konseyden hemen sonra yaşanan olayda ; program bitiminde yarışmacılar dağılırken Yasin Obuz’un bir diğer yarışmacı Hikmet’e doğru gelip yumruk attığı konuşuluyor. TV 8 Yasin Hikmet kavgasını ekranlara veremiyoruz diyerek kest ve sonrasında yaşanan arbadeden küçük bir bölümünü gösterebildi. Durum böyle olunca Türkiye’deki pek çok survivor izleyicisi Hikmet ve Yasin arasında yaşanan kavganın sansürsüz görüntülerini arıyor.

Daha önce de benzer bir kavga Hikmet ile Yunus Emre arasında bir yarışma sırasında yaşanmış , Acun Ilıcalı ve ekibi görüntüleri TV de yayınlayamamış ama ücretli yayın platformu olan Exxen ‘de konu ile ilgili özel bölüm açtırıp videoyu izletmişti. Benzer hareketi bekleyen survivor izleyicileri google ‘a yasin hikmet kavgası exxen , yasin hikmet kavgası sansürsüz , yasin hikmet kavgası yayınlanmayan , yasin hikmet kavgası izle gibi kelimelerle her yerde kavganın videolarını arattırıyor. Şu ana kadar kavga görüntüleri hiç bir platform da yayınlanmış değil.

Yaşanan olaylardan 1 gün sonra Acun Ilıcalı acil durum konseyi yapıyor ve ikili arasında yaşanan tatsızlıklardan dolayı Yasin Obuz’a 6 oyunun ödülünden yararlanamama , Hikmet’e ise  2 oyunun ödülünden yararlanamama cezası verildi.

Konseyde yaşananların öncesi ve sonrasını aşağıdan izleyebilirsiniz

Acun Ilıcalı’nın fikrini değiştirmesi ve görüntüleri yayınlaması üzerine görüntülere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku