The Boys 3. Sezon Ne Zaman | Fragmanı | Oyuncuları

The Boys 3. Sezon ne zaman çıkacak sorularına cevap resmi fragman ile açıklanmış oldu. ABD yapımı sevilen süper kahraman dizisi The Boys’un yeni sezon fragmanının verdiği mesajlara bakılırsa  dizi, yeni sezonda da izleyicilerini aksiyon, macera ve eğlenceye doyuracak.

Günümüzde artık o kadar fazla süper kahraman filmi ve dizisi çekiliyor ki, hangisini izleyeceğimizi şaşırmış durumdayız. Digital yayın platformlarının çoğalması , yapımcı şirketlerin artmasına yapımcı şirketlerinde artması her zaman tutmuş olan süper kahramaan dizilerinin artmasına sebep oldu. Her ne kadar ülkemizde ve dünyada sevilen bir kategori olsa da seçenek bu kadar fazlayken seçim yapmak hayli zor bir hale geldi. Eğer hala bu arayış içinde olanınız varsa süper kahramanları bir arada izleyebileceğiniz ve  yeni sezonu yaklaşan The Boys tam size göre olabilir.

Şimdiden uyarmak da fayda var , fragman da izlerken bile göreceksiniz ki , dizi de bolca kan ve vahşet sahnesi mevcut. Eğer görmek istemiyorsanız, başka bir diziye yönelmeniz daha doğru olacaktır. Teletabies olabilir mesela 🙂 Tinky Winky’nin sizler için hazırlamış olduğu sürprizlere bayılabilirsiniz. Yok be bizim hayatımız Çukur’la , Kurtlar vadisi ile geçti ne olacak 2 gram kan döküldüyse diyorsanız devam..

ABD yapımı The Boys, çıktığı günden bu yana Amazon Prime’ın sevilerek izlenen dizilerinden biri oldu. Dizinin daha önceki bölümlerini izlemiş olan hayranları uzun süredir the The Boys 3. Sezon ne zaman çıkacak , The Boys 3. Sezon fragman izle , The Boys 3. Sezon oyuncuları , The Boys konusu gibi aramalar yapıyordu. Umarız bu yazımızda isteklerinize cevap verebiliriz.

The Boys 3. Sezon Fragmanı

Fragman bolca seks, gerçeküstü anlar ve nedensiz (ve şok edici) şiddet sunuyor izleyicilere. Oh, ve evet, öyle görünüyor ki Billy Butcher kendine Bileşik V enjekte ediyor ve ısı görüşü süper güçleri kazanıyor. Sonuç olarak, üçüncü sezon TV dizisinin şimdiye kadarki en iyi sezonu olabilecek potansiyele sahip. Bu sezon neler olabileceğini hayal bile edemiyoruz. Söz konusu fragmana aşağıda yer alan video oynatıcıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

The Boys 3. Sezon Oyuncuları

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, The Boys’un ana kadrosu üçüncü sezonu için geri döndü. Buna Billy Butcher rolüyle Karl Urban, Hugh ‘Hughie’ Campbell rolüyle Jack Quaid, Annie January/Starlight rolüyle Erin Moriarty ve John/Homelander rolüyle Antony Starr dahil. Laz Alonso (Anne Sütü), Karen Fukahara (Kimiko/The Female), Jessie T. Usher (A-Train), Dominique McElligott (Maggie Shaw/Queen Maeve), Tomer Capon (Frenchie), Nathan Mitchell (Black Noir), Chace Crawford (Kevin Moskowitz/The Deep) ve Colby Minifie (Ashley Barrett) de geri dönüyor.

The Boys 3. Sezon

13 kişilik ana kadroya dizinin bir sonraki sezonunda Ackles, Laurie Holden, Sean Patrick Flanery, Miles Gaston Villenueva ve Nick Wechsler katılıyor. Bu beşli, Yedi’den sonra en popüler ikinci süper kahraman grubu olan Payback’in beş üyesini oluşturacak.

The Boys 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak ?

The Boys 3. sezon, 3 Haziran Cuma günü Prime Video’da abonelerine özel olarak yayınlanacak. İlk üç bölüm o tarihte yayınlanmaya hazır olacak ve takip eden beş hafta içinde geriye kalan diğer bölümler yayınlanacak. Sezon finali 8 Temmuz Cuma günü yayında olacak. Haftalık olarak beklemekten hoşlanmayan takipçilerimizin diziyi 9 Temmuz’da tüm bölümleri yayınlandıktan sonra izlemelerini öneririz.

The Boys Dizi konusu

The Boys dizisi süper kahramanların güçlerini ve şöhretlerini kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerini kanunu korumaya adayan ve “The Boys” olarak adlandırılan bir grup insan, yozlaşmış süper kahramanları ortadan kaldırmak için zorlu bir yolculuğa çıkar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku