The Silent Sea Dizi Tanıtımı , Konusu , Oyuncuları , Fragmanı | Netflix Yeni Dizi

Son zamanlarda Netflix ‘te kore yapımı filmlerin popülerliğinin arttığını belirtmiştik. Squid Game başarısının ardından , Hellbound dizisi ile de aynı derecede olmasa da güzel bir yer edinen netflix bir başka kore dizisi ile yine iddialı bir şekilde gelmeye hazırlanıyor. 24 Aralık 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayacak olan Netflix Güney Kore orijinal dizisi The Silent Sea ,  İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşuyor ve gizem, bilim-kurgu ve gerilim türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Gong Yoo, Bae Doona, Lee Joon, Heo Sung-tae ve Lee Moo-saeng gibi isimler yer alıyor. Bae Doona ‘yı netflix takipçileri bir başka orjinal netflix yapımı olan Sense 8 filminde ki cüretkar sahneler ile hatırlayabilir. Dizi Choi Hang-yong‘ın The Sea of Tranquility adlı eserinden uyarlandı. Dizinin yönetmenliğini Choi Hang-yong üstlenirken, senaryosunu Park Eun-kyo kaleme aldı.

Güney kore yapımı olan dizinin orijinal dili de Korece’dir.

The Silent Sea konusu

Uzay kaşifleri, Ay’da geçen 24 saatlik tehlikeli bir görevde, sırlarla dolu terk edilmiş bir araştırma tesisinden örnekler almaya çalışırlar.

Gelecekte, gezegenin çölleşmenin neden olduğu su ve yiyecek eksikliğinden muzdarip olduğu bir zamanda geçiyor. Yoon Jae, uzay ajansı için bir askerdir. Ay’a seyahat etmek için Ji An da dahil olmak üzere bir takıma seçilir. Görevleri, terk edilmiş bir araştırma istasyonundan gizemli bir örnek almaktır.

The Silent Sea oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Gong Yoo, Bae Doona, Lee Joon, Heo Sung-tae ve Lee Moo-saeng gibi isimler yer alıyor.

Gong Yoo – Han Yoon-jae.
Bae Doona – Doctor Song Ji-an.
Lee Joon – Captain Ryoo Tae-seok.
Heo Sung-tae – Kim Jae-sun.
Lee Moo-saeng – Gong Soo-hyuk.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku