The Unforgivable Fragmanı, Film Konusu , Oyuncuları , Nasıl Bir Film ?

Sandra Bullock ve Netflix bir araya geliyor ve muhteşem bir film sizleri bekliyor.. The Unforgivable filminin fragmanı resmen yayınlandı. Peki The Unforgivable filminde sizleri neler bekliyor. Oyuncu kadrosunda neler var , Fragmanda neler anlatılıyor ? Bu soruların cevaplarını aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.. 

The Unforgivable film konusu ;

İşlediği şiddet suçu nedeniyle aldığı hapis cezasını tamamlamasının ardından tahliye edilen Ruth Slater, topluma geri döner. Ancak toplum onun geçmişini unutmayı reddeder. Bir zamanlar evim dediği yerde acımasız yargılamalarla karşı karşıya kalan Ruth’un kefaret için tek umudu, bir zamanlar terk etmek zorunda bırakıldığı ve uzun süredir görüşmediği kız kardeşini bulmaktır.

Filmin yönetmenliğini ; 2019’un övgüyle bahsedilen yapımlarından olan Oyunbozan (Systemsprenger) ile adını duyuran sinemacı Nora Fingscheidt yapıyor.

Sally Wainwright‘ın kaleminden çıkma 2009 yapımı mini dizi Unforgiven‘dan uyarlanan filmde, 20 yılın ardından hapisten çıkan Ruth’a Sandra Bullock hayat verirken, ünlü oyuncuya Viola DavisJon Bernthal, Vincent D’Onofrio, Rob Morgan, Aisling Franciosi, Jessica McLeod gibi isimler eşlik ediyor.

The Unforgivable filmi 10 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak ve seyirci ile buluşacak

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku