True Story Nasıl Bir Dizi ? True StoryKonusu Nedir ? True Story İzlenir Mi ?

Birbirinden iddalı yapımları izleyici ile buluşturmaya devam eden Netflix’ ten aksiyon dolu bir film daha. IMDB puanı 7.8 olan dizi 24 Kasım 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başladı. Netflix orijinal yapımı olan dizi Toplam 7 bölümden oluşan bir mini dizi olarak tasarlandı. Dizinin yönetmenliğini Stephen Williams ve Hanelle M. Culpepper üstlenirken, senaryosunu Eric Newman kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Hollywood filmlerinden tanıdığımız isimler Kevin Hart ve Wesley Snipes’ın yanı sıra Theo Rossi, William Catlett, Abbey Paige, Michael James Bell ve Avery Kidd Waddell gibi isimler yer alıyor.

True Story konusu

Dizinin konusu, Ağabeyiyle Philadelphia’da geçirdiği bir gecenin ardından başarılı kariyeri ve hayatı tehlikeye giren dünyaca ünlü komedyen çaresizce bir çıkış yolu arar. Kid’in memleketi Philadelphia’da bir tur durağı, dünyanın en ünlü komedyenlerinden biri için bir ölüm kalım meselesi haline gelir.

True Story oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Kevin Hart, Wesley Snipes, Theo Rossi, William Catlett, Abbey Paige, Michael James Bell ve Avery Kidd Waddell gibi isimler yer alıyor.

Kevin Hart – Kid
Wesley Snipes – Carlton
Theo Rossi – Gene
William Catlett – Herschel
Abbey Paige – Stripper
Michael James Bell – Ditmar
Avery Kidd Waddell – Julian
Caleb Elijah – Christian
Emmanuel Kabongo – Man
Dax Rey Dax Rey – Genç Kid
Dredon Fowles – Teen Carlton
Chris Diamantopoulos – Savvas
Billy Zane – Ari

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku