TWO ( Dos ) Filmi Nasıl Bir Film ? İzlenir Mi ? Konusu Ne ?

Bu yazımızda sizlere Netflix platformu üzerinden kısa bir süre önce yayınlanmaya başlayan TWO filmini kısaca , çok fazla spoiler vermeden anlatmaya çalışıcaz. Eğer ne izleyeceğinizi düşünüyorsanız ve TWO filmi hakkında kısa bir bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımız size bu filmi izleyip , izlememeniz hakkında kısaca bilgi verecektir.

Two Filmi  , orjinal adı ile Dos Filmi saplantılı manyak bir adamın birbirini tanımayan bir kadın ile bir erkeği karınlarından birbirine dikmesini ve yalnız başlarına çırılçıplak bir odada uyanan bu çiftin bu gizemi çözmek için sarf ettikleri çabayı konu ediniyor.

Böylece manyakça bir şeyi kim yapmış olabilir ? Kadının eski kocası mı ? Yoksa adamın geçmişinde yaşadığı ilişkilerden canı yanan ve intikam arzusu ile yanan bir kadın mı ? Filmin sahneleri ilerledikçe kahramanlarımız işte bu sırrı çözmek için kafa patlatırken bir yandan da çift yaşama ayak uydurmaya çalışıyorlar. Düşünün size yapışık bir beden var. Kalkmak , tuvalete gitmek vb herşeyi ortak yapmanız gerekiyor.

Film ilerledikçe kim yalan söylüyor kim doğruyu söylüyor herşey ortaya yavaş yavaş çıkmaya başlıyor. Tam olaylar çözüldü derken ters köşe oluyorsunuz sonra da bu kim şimdi diyorsunuz. Yani hiçbirşey göründüğü gibi değil.

70 dakikalık film süresince David ve Sara’ya hayat veren, Pablo Derqui ve Marina Gatell’nin profesyonellik kokan “yapışmış ikili” performansı filmin en dikkat çekici noktası gibi gözükmektedir. Çektikleri acıda sizin içinizden bir parça kopuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Filmin yönetmenliğini Mar Targarona yapıyor. Filmin imdb puanı ise 4,2 ile oldukça düşük. Güncel imdb puanını buradan takip edebilirsiniz.

Film hakkında unutmadan şunu da söyleyip yazıyı artık toparlayalım. Bu filmde çıplaklık oldukça fazla. Özellikle kadın vücudu filmin son sahnelerinde tamamen ekrana verilmiş. Eğer çocuklarla birlikte izlenecek bir film arıyorsanız kesinlikle bu film o film değil. Ayrıca film neredeyse tek bir mekanda geçiyor. Bu kadar masrafsız bir film çekip sonuç beklemesi de pek Netflix kalitesine yakışmamış sanki.

Diğer Netflix Film Yorumlarımız burada

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku