Yeni Yılın İlk Müjdesi : Peaky Blinders 6.Sezon Fragmanı Yayınlandı

2022 yılına girmemiz ile sinema sektöründe de önemli gelişmeler yaşanmaya başladı Bunlardan biri de Dünyaca ünlü dizi Peaky Blinders ‘ın 6.sezona ait fragmanının çıkması. Daha önceki aylarda 6.sezona ait 10 saniyleik bir gösteri yayımlanmış ve bu video kısa süre içerisinde milyonlarca gösterim almıştı. ( ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. ) Popüler dizinin yeni sezonuna ilişkin Yayımlanan 1 dk 36 saniyelik fragmanda yeni sezonda yer alan birçok sahneyi görme fırsatı elde ediyoruz.

BBC tarafından YouTube üzerinden yayımlanan video, çok kısa süre içerisinde oldukça büyük bir yoğun ilgi ile karşı karşıya kaldı. Peaky Blinders’ın altıncı sezonuna ilişkin fragmanın görüntüleme sayısı 1 milyonu aştı.

İzleyicilerin sabırsızlıkla beklediği yeni sezona ait fragman 76 bin beğeni aldı. Yapılan yorumlarda Peaky Blinders’ın senaryodan atmosfere kadar çok başarılı bir yapım olduğu belirtildi. Fragmana göre dizi, ilk beş sezonda elde ettiği başarıyı yeni sezonda da devam ettirebilir. Dizinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Peaky Blinders 6.Sezon Fragmanı :

Peaky Blinders Konusu Nedir, Nasıl İzlenir?

Dizi hakkında henüz bilginiz yoksa ve dizinin konusunu merak ediyorsanız önce size kısaca diziyi tanıtalım.  İlk olarak 2014 yılında yayımlanmaya başlayan dizi, İngiltere’nin Birmingham şehrinde yer alan “Peaky Blinders” isimli çeteyi konu alıyor. Suç ve dram ögelerine sahip olan yapım, En İyi Drama Dizisi BAFTA ödülü, En İyi Aktör (Cillian Murphy) ve En İyi Yardımcı Aktris (Charlie Murphy) IFTA ödüllerinin sahibi oldu.

Kısa süre içerisinde oldukça büyük bir popülerliğe sahip olmayı başaran diziyi Netflix isimli dijital yayın platformu üzerinden izleyebilirsiniz. Dizinin şu anda beş sezonu bulunuyor. Her sezonda altı bölümün yer aldığını belirtelim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku